Projekt Změna pro Děčín očima Jiřího Skřivánka

Je tomu zhruba rok, co jsme si podali ruku s TOP 09 a řekli si, že naše spolupráce v rámci komunální politiky může mít smysl. Náš úkol byl jasný, vytvořit srozumitelný, splnitelný, nepopulistický program, sestavit zajímavou kandidátní listinu plnou mladých, zkušených lidí, odborníků ve svých profesí a oslovit co nejvíce voličů. První dva úkoly jsme bez sebemenších problémů splnili. Je jasné, že každý z našich kandidátů nemůže souhlasit se vším, co máme v programu, nicméně obecně panovala shoda. Na třetím úkolu jsme pracovali déle než půl roku, poslední tři měsíce velmi intenzivně.

Řekli jsme si, že povedeme pozitivní kampaň a to jsme splnili. Neznamená to však, že bychom nepoukazovali na věci, které se udělaly špatně. Pokud bychom jen kritizovali a nepřicházeli s vlastními nápady, naše práce by byla zbytečná.

V Děčíně kandiduje 10 volebních stran. Některá má velikou finanční podporu ze své základny, některá má skvěle zpracovaný a zaplacený marketing a někdo se musí vypořádat s nízkým rozpočtem a toho času neznámou značkou. My patřili do té třetí skupiny. Myslím si, že jsme se s tím popasovali dobře a investici každé jedné koruny do kampaně jsme pečlivě promýšleli. Podle mého názoru jsme udělali všechno, co jsme udělat mohli a nyní už rozhodnou voliči.

  • Věřím, že se rozhodnou dobře.
  • Věřím, že občanů, kteří přemýšlí, je pořád víc než těch, kterým je to jedno.
  • Věřím, že primátor či primátorka, nová rada i celé zastupitelstvo budou lidé, kteří to s Děčínem myslí dobře.

Vzkazuji tedy jedno, přijďte k volbám a volte lidi, kterým věříte a o kterých víte, že mohou být pro město Děčín prospěšní.

Jiří Skřivánek

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *