Seznam kandidátů

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Mgr. Milan Rosenkranc 68 muzejní kurátor, člen Kontrolního výboru zastupitelstva města, člen zastupitelstva města Děčín I-Děčín TOP 09 TOP 09
2. Jiří Skřivánek, MBE 29 ekonom, student politologie, pořadatel Retroplesu Děčín II-Nové Město KDU-ČSL KDU-ČSL
3. Ing. Zdeněk Machala, Ph.D. 56 manažer, vedoucí pracovní skupiny Rozvojová zóna Děčín Děčín VI-Letná bezpp TOP 09
4. Ing. Karel Kopecký 60 živnostník, předseda bytové komise rady města Děčín XXVII-Březiny KDU-ČSL KDU-ČSL
5. PhDr. Stanislava Holíková 70 sociolog, členka bytové, sociální a zdravotní komise rady města Děčín IV-Podmokly TOP 09 TOP 09
6. Bc. Simona Novotná 26 učitelka MŠ Bynov, moderátorka Retroplesu a Strolleringu Děčín II-Nové Město bezpp KDU-ČSL
7. Ing. Vojtěch Nádvorník 39 IT konzultant Děčín I-Děčín TOP 09 TOP 09
8. Jiří Málek 70 jednatel firmy, člen dopravní komise rady města Děčín VI-Letná KDU-ČSL KDU-ČSL
9. Kristián Zeman 19 student, asistent trenéra mládeže 1.FBC DDM Děčín Děčín VI-Letná TOP 09 TOP 09
10. MUDr. Petr Havlík 45 lékař, kardiolog Děčín VI-Letná bezpp KDU-ČSL
11. Jakub Bureš 30 živnostník, produkční hudebního klubu Le Garage Noir Děčín II-Nové Město bezpp TOP 09
12. Bc. Petr Kácha 24 ekonom, brankář HC Děčín, pořadatel Retroplesu Děčín VI-Letná bezpp KDU-ČSL
13. Vladimír Janda 55 pedagogický pracovník, trenér mládeže SK Děčín Děčín VI-Letná TOP 09 TOP 09
14. MUDr. Pavel Kozlík 69 lékař Děčín XV-Prostřední Žleb bezpp KDU-ČSL
15. Ing. Pavel Kluvanec 53 spolumajitel firmy Děčín XXXII-Boletice nad Labem TOP 09 TOP 09
16. Ing. Hana Antošová 58 projektant, energetický specialista Děčín XXIV-Krásný Studenec KDU-ČSL KDU-ČSL
17. Mgr. Jaroslav Hauzírek 50 ředitel ZŠ v Boleticích nad Labem Děčín I-Děčín bezpp TOP 09
18. Jaroslava Škodová 51 mzdová účetní, zaměstnankyně magistrátu Děčín Děčín VI-Letná bezpp KDU-ČSL
19. Ing. František Kvíz 46 ředitel výrobní společnosti, trenér fotbalového oddílu žáků Spartak Boletice nad Labem Děčín XXXII-Boletice nad Labem bezpp TOP 09
20. Věra Šnapková 75 učitelka, krajská předsedkyně Sdružení žen KDU-ČSL Děčín VI-Letná KDU-ČSL KDU-ČSL
21. Miloš Röhrich 50 živnostník Děčín VI-Letná TOP 09 TOP 09
22. Pavel Bumba 65 instruktor lukostřelby, 96 násobný dárce krve Děčín XXVII-Březiny KDU-ČSL KDU-ČSL
23. Ing. Monika Tesařová 53 specialista reportingu, členka Finančního výboru zastupitelstva města Děčín XVIII-Maxičky TOP 09 TOP 09
24. Petr Procházka 50 předseda Děčínské asociace futsalu Děčín IV-Podmokly bezpp KDU-ČSL
25. Mgr. Ivana Jedličková 42 učitelka Děčín XXXII-Boletice nad Labem bezpp nez. kan.
26. Mgr. Vít Kofroň 40 učitel Děčín XXXI-Křešice KDU-ČSL KDU-ČSL
27. Eliška Makovcová 19 studentka Děčín XVII-Jalůvčí TOP 09 TOP 09

Profily jednotlivých kandidátů budou postupně zveřejňovány na našich internetových stránkách, Facebooku a Instagramu.