Bc. Petr Kácha

24 let, Účetní a ekonomický poradce, pořadatel Retro plesu, absolvent politologie v Kutné Hoře, brankář HC Děčín

Žije v Děčíne od narození, má to tu rád a záleží mu na budoucnosti města, proto se rozhodl kandidovat právě za ZMĚNU PRO DĚČÍN!
Studoval na děčínské Evropské obchodní akademii se zaměřením sportovní marketing a management. Po absolvování obchodní akademie začal v Děčíněpracovat, jako účetní a ekonomický poradce a k tomu studoval politologii v Kutné Hoře. Pro komunální volby 2018 se rozhodl kandidovat, jako nezávislý kandidát ZMĚNY PRO DĚČÍN.
Je milovník sportů, mezi které patří především snowboarding, jízda na kole a bezesporu lední hokej, kterému se věnuje již od svých 6 let. Sám je jedním z hráčů HC Děčín. Rád tráví čas mezi přáteli a má rád zábavu. To byl jeden z důvodů, proč se spolkem Kultura pro Děčín uspořádali Děčínský Retroples. Cílem bylo oživení kulturního vyžití v Děčíně. Výdělkem z plesu pomohli dalším kulturním subjektům v Děčíně.
Byl by rád, kdyby se Děčín stal atraktivním městem pro mladé lidi, kteří by zde našli vše pro spokojené žití. Proto by chtěl zajistit více veřejných akcí, kde by se lidé mohli bavit a trávit efektivně svůj volný čas a nemuseli za zábavou dojíždět. Je pro výstavbu víceúčelové sportovní haly a pro zachování Mariánské louky, jako parku.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat