Eliška Makovcová

19 LET, STUDENTKA

V Děčíně žiji od svého narození a i to je důvod, proč jsem vstoupila do komunální politiky. Jsem absolventkou děčínského Gymnázia, kde jsem se mnohdy zapojovala do mimoškolních aktivit. Jelikož mám zájem o kulturní vyžití, snažila jsem se uplatnit jako jedna z organizátorů školních akademií a děčínské divadelní akce s názvem “Studenti sobě”. Ve školním roce 2017/2018 jsem působila ve školní radě Gymnázia Děčín. V září nastupuji na Vysokou školu obchodní, kde se budu zabývat leteckou dopravou. Aviatika je totiž již řadu let mým koníčkem. Vedle toho hodlám rozvíjet svůj zájem o politiku na Univerzitě Karlově, kde nastupují na obor Politologie a veřejná politika.

Mezi mé zájmy patří hudba, několik let hraji na klavír, kytaru a bicí. Ráda také sportuji, čtu, navštěvuji divadlo a hudební koncerty.

Byla bych ráda, kdyby se z Děčína stalo město atraktivní pro mladé lidi, kteří by zde mohli uplatnit své vzdělání. Také bych si přála, aby město nabízelo více veřejných akcí a seminářů, kam by nejen mladí občané mohli přijít diskutovat a rozvíjet své znalosti i v oborech, které se ve školách nevyučují.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat