Ing. Monika Tesařová

53 let, specialista reportingu

V Děčíně žije od roku 1987. Po absolvování VŠST v Liberci nastoupila do podniku Vlnap v Boleticích nad Labem jako plánovačka. V roce 1989 přešla do zahraničního obchodu podniku Benar v Benešově nad Ploučnicí. Po mateřské dovolené dojížděla za prací do Ústí nad Labem a do Teplic. Od roku 2011 pracuje v ČEZ Distribuce, a.s. v Děčíně.
Již v minulých komunálních volbách kandidovala za TOP 09, jejíž členkou se stala krátce po založení Regionální organizace v Děčíně. Do té doby nebyla v žádné politické straně. Od roku 2013 je předsedkyní MO TOP 09 v Děčíně a od roku 2017 i předsedkyní Regionálního výboru. Je členkou Finančního výboru zastupitelstva města Děčín.
Má dva dospělé syny a dceru. Mezi její zájmy patří knihy, divadlo, koncerty, cestování a lyžování.
Do Děčína přišli s manželem za nabídkou práce a bytu, na který jim zaměstnavatel poskytl bezúročnou půjčku. Domnívá se, že podobné pobídky pro absolventy jsou jedním ze způsobů, jak do našeho města přilákat mladé lidi a zabránit tak jejich odlivu. Jednou z možností je vytvoření startovacích bytů, nebo třeba ordinací pro začínající lékaře z nevyužitých objektů v majetku města.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat