Ing. Zdeněk Machala, Ph.D.

56 LET, MANAŽER, PROJEKTOVÝ ŘEDITEL

Absolvoval Gymnázium v Děčíně, ČVUT v Praze, Francouzsko-československý institut řízení v Praze a Toulouse a VŠE v Praze, kde získal doktorát. Od roku 1985 pracuje ve společnosti Chart Ferox Děčín, od r. 1990 je členem vedení společnosti, nyní ve funkci projektového ředitele. Příležitostně přednáší na vysokých školách. Je ženatý, má dvě dospělé děti, k jeho zálibám patří cestování, lyžování a basketbal.

V r. 2015 založil pracovní skupinu Rozvojová zóna, usilující o změnu situace v nabídce pracovních míst, zejména revitalizací prostoru Východního nádraží v Děčíně, a to v rámci Hospodářské a sociální rady Děčínska. Týmu odborníků i nadšenců se podařilo tento projekt učinit součástí vládního projektu Restart, získat projektovou studii přestavby a zařadit do plánu Státního fondu dopravní infrastruktury. Podařilo se také podepsat memorandum o účasti města, kraje, ČD a ČVUT jako prvního kroku k záchraně historické budovy nádraží.
Tato oblast, restrukturalizace Děčína, je také jeho prioritní oblastí. Chcr se nadále zasazovat o získávání státní podpory nejen k uskutečnění podobných velkých projektů, ale i k proměně zanedbaných objektů ve městě.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat