Jiří Málek

70 let, PODNIKATEL, člen dopravní komise rady města

V Děčíně žije a pracuje od února 1970 a musí konstatovat, že si velmi rychle oblíbil tuto krásnou část naší republiky a svou rodnou Vysočinu jezdí pouze navštěvovat. Má velmi hodnou manželku, čtyři děti a deset vnoučat. Bydlí v Želenicích v rodinném domě.
Je absolventem Střední průmyslové školy automobilové dopravy v Zábřehu na Moravě. Od července 1967 až do listopadu 1991 pracoval nepřetržitě v dopravě na různých postech v národním podniku ČSAD Děčín. Poté v soukromé dopravní firmě do r 1998. V tomto roce založil rodinou dopravní firmu KIMA Transport a v r. 2000 společnou firmu s firmou Bohemia Cargo KIMA Transport s.r.o., kde pracuje do současné doby.
V tomto volebním období je členem dopravní komise rady města.
Po říjnových volbách, pokud bude delegován do této komise, hodlá prosadit vybudování cyklostezky na současné „Kozí dráze“ a tuto cyklostezku propojit s cyklostezkami Krušných hor. Po celé toto volební období se o problému neustále pouze mluví a pokaždé přijde někdo s tím, že chce vypracovat studii využitelnosti a problém se tím pořád odsouvá. Druhý bod, za který bude bojovat, je úplné zrušení hazardu ve městě.
Od roku 1994 je členem KDU-ČSL a předsedou MO KDU-ČSL Děčín, do této doby nebyl členem žádné politické strany.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat