Jiří Skřivánek, MBE

29 LET, ÚčETNÍ A EKONOMICKÝ PORADCE, POŘADATEL RETROPLESU, STUDENT POLITOLOGIE

Děčín je pro mě nejen rodiště a město, kde žiji, ale také prostor, který mám rád.

Vystudoval jsem zde Evropskou obchodní akademii a začal zde pracovat jako účetní a ekonomický poradce. V těchto dnech slavím u svého zaměstnavatele desáté výročí. K práci studuji vysokou školu v oboru politologie.
Jsem týden ženatý a je to krásný pocit.
V roce 2010 jsem vstoupil do KDU-ČSL a záhy jsem se stal okresním předsedou. Pro roky 2017-2019 jsem byl zvolen sjezdem KDU-ČSL za člena Celostátní revizní komise.
V komunálních volbách jsem již jednou kandidoval v roce 2014. Stal jsem se prvním náhradníkem, připraveným kdykoli zaujmout místo zastupitele. Mohl jsem tedy přispět svými připomínkami a návrhy alespoň v rámci finančního výboru města, kam mě zastupitelé zvolili.

Ve volných chvílích se věnuji pořádání různých kulturních akcí, sportování či hudbě. Nejznámější akcí, kterou jsem se svými přáteli pořádal, byl Děčínský Retroples, kulturní část Tyršova Děčína a nyní chystáme Děčínský maškarní ples. Celý náš kulturní spolek má charitativní podtext. Peníze, které na akcích vyděláváme, věnujeme dál potřebným, především v kulturní oblasti.

Pokud mě občané města zvolí svým zastupitelem, zasadím se o zrušení hazardu a tím pomohu k vyšší bezpečnosti. Vždy podpořím návrhy, které budu pokládat za správné, ať už budou navrženy kýmkoli.

Zavazuji se, že bych se nepodílel na vedení města s KSČM, ať už by byla situace jakákoli.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat