Postavíme multifunkční sportovní halu

Když se v Děčíně začne hovořit o vzniku multifunkční sportovní haly, obvykle někdo zuří a někdo se ironicky směje. Asi každý ví, jak to s tou halou v Děčíně vlastně je. Jedni politici podporovali basketbal, jedni zase tenis a další raději nic. Výsledkem je fakt, že máme skvělou halu na basketbal a multifunkční halu jen pro tenis.
To je skutečně tak veliký problém najít místo, kde by hala mohla stát, připravit vše potřebné k výstavbě a začít budovat? Není!
My chceme dokázat všem sportovcům, že nás politici celé roky obelhávali, anebo se jim do toho nechtělo. Vyvoláme veřejnou debatu o tom, jak by hala měla vypadat, kde by měla stát a kterým sportům by měla sloužit.
Na základě získaných podkladů a materiálů vyhlásíme veřejnou soutěž o nejlepší projekt v koordinaci s městským architektem. Veřejnost by si měla vybrat, jaká varianta by pro ni byla nejlepší.
Po zkušenostech se stavbami, které město nechalo za poslední roky vybudovat, slibujeme, že zajistíme takový technický dozor, který bude problematice rozumět a který si pohlídá jak správnost a kvalitu použitých materiálů, tak i kvalitu samotné práce.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat