Zakážeme hazard

Hazard má přímý dopad na kriminalitu. Politik, který ho podporuje nebo se nepokusil o jeho omezení, hazarduje s bezpečností našich občanů. My ho zakážeme, protože bezpečnost je naší prioritou.

Hazard, resp. gamblerství, lze považovat za nežádoucí patologický jev, který se velmi těžko léčí. Otec od rodiny má své vydělané peníze či sociální dávky utratit úplně jinak a někde jinde než v prostorách kasina. A nejde jen o finance, hazard má řadu dalších navazujících ekonomických a sociálních problémů, které dopadají na nás všechny. Nejzásadnější je však zvyšující se kriminalita či výrazný pokles cennemovitostí v okolí kasin.

Proč bychom hazard měli podporovat? Kvůli výnosům z hazardu, které obohacují městkou kasu, jak se nám to snaží politici stále podsouvat? Tvrzení, že o peníze z hazardu nemůžeme přijít, je v dnešní době sprostý populismus. Důvod, proč ho politici ještě nezrušili, je prostý. Skoro každá politická garnitura je nějakým způsobem v hazardu zaháčkovaná. Ten se zná s tímto majitelem kasina, druhý je mu zavázaný, třetí ho dokonce vlastní atd.

Ačkoli také známe některé majitelé kasin a máme s nimi dobré vztahy, nechceme kázat vodu a pít víno. Pokud získáme politickou sílu na zrušení hazardu, uděláme to. Profitovat na naštěstí jiných, nepovažujeme za zcela morální způsob obživy. Majitelé kasin moc dobře vědí, že zrušení hazardu může přijít ze dne na den. S tímto vědomím začali v tomto oboru podnikat. Jejich obrovské výnosy jsou kompenzací za toto riziko.

Chceme město bez kriminality, město, které se turistům zaryje do paměti jen v tom dobrém slova smyslu. Nedopustíme, aby se stala z Děčína jedna veliká, vyloučená lokalita. Chceme město, kam se mladí budou rádi vracet po škole, kde budou zakládat rodiny a budou zde spokojení. Zrušení hazardu, je jeden z mnoha úkolů, který je potřeba ke spokojenosti občanů města udělat.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat